Piksla Public
Ulogujte se na nas forum ili ako niste registrovani , uradite to sada !
Piksla Public
Ulogujte se na nas forum ili ako niste registrovani , uradite to sada !
Piksla Public
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Piksla Public

Dobro dosli na Piksla Public
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vas kutak i PS oprema

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Ga[G]I

Ga[G]I


Broj poruka : 91
Datum upisa : 28.06.2011
Godina : 31
Lokacija : Donji Petrovci, Ruma, Srem, Vojvodina

Vas kutak i PS oprema Empty
PočaljiNaslov: Vas kutak i PS oprema   Vas kutak i PS oprema I_icon_minitimePon Avg 22, 2011 6:14 am

kakva je razlika izmedju Razer podloge i SteelSeries QCK+ ????????


Vas kutak i PS oprema Razer%20Goliathus-Fragged%20Alpha%20Mouse%20Pad_enl



Vas kutak i PS oprema 89535d1238428588-review-roccat-taito-vs-steelseries-qck-p1020744



Vas kutak i PS oprema 4425015447


Vas kutak i PS oprema 15994



i kakva je razlika izmedju misa Razera Deathadder 3500, Mx 518 i G500?
Nazad na vrh Ići dole
MICRO
Admin
MICRO


Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.06.2011
Godina : 33
Lokacija : Kruševac

Vas kutak i PS oprema Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas kutak i PS oprema   Vas kutak i PS oprema I_icon_minitimePon Avg 22, 2011 7:46 am

Ovaj kao prvi mis ima u igraonici gde igram, mogu ti reci da mi i ne odgovara bas najbolje . Bolji je x7
Nazad na vrh Ići dole
https://ogor.serbianforum.info
Ga[G]I

Ga[G]I


Broj poruka : 91
Datum upisa : 28.06.2011
Godina : 31
Lokacija : Donji Petrovci, Ruma, Srem, Vojvodina

Vas kutak i PS oprema Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas kutak i PS oprema   Vas kutak i PS oprema I_icon_minitimePon Avg 22, 2011 9:25 am

taj prvi moze biti i od pozadi.... jel vidis da imas navedene koji je koji!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ga[G]I

Ga[G]I


Broj poruka : 91
Datum upisa : 28.06.2011
Godina : 31
Lokacija : Donji Petrovci, Ruma, Srem, Vojvodina

Vas kutak i PS oprema Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas kutak i PS oprema   Vas kutak i PS oprema I_icon_minitimePon Avg 22, 2011 9:26 am

MICRO ::
Ovaj kao prvi mis ima u igraonici gde igram, mogu ti reci da mi i ne odgovara bas najbolje . Bolji je x7

svako ima svoje odgovarajuce!

meni je malo glomazan mx518
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE

PerfectCoc@inE


Broj poruka : 74
Datum upisa : 28.06.2011
Godina : 34

Vas kutak i PS oprema Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas kutak i PS oprema   Vas kutak i PS oprema I_icon_minitimePon Avg 22, 2011 11:35 am

MICRO ::
Ovaj kao prvi mis ima u igraonici gde igram, mogu ti reci da mi i ne odgovara bas najbolje . Bolji je x7

au al si bubnuo sad nisi svestan xD
Nazad na vrh Ići dole
Ga[G]I

Ga[G]I


Broj poruka : 91
Datum upisa : 28.06.2011
Godina : 31
Lokacija : Donji Petrovci, Ruma, Srem, Vojvodina

Vas kutak i PS oprema Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas kutak i PS oprema   Vas kutak i PS oprema I_icon_minitimePon Avg 22, 2011 12:51 pm

PerfectCoc@inE ::
MICRO ::
Ovaj kao prvi mis ima u igraonici gde igram, mogu ti reci da mi i ne odgovara bas najbolje . Bolji je x7

au al si bubnuo sad nisi svestan xD


jedini covek moj koji moze da kaze nesto naj naj o ovoj temi Smile
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE

PerfectCoc@inE


Broj poruka : 74
Datum upisa : 28.06.2011
Godina : 34

Vas kutak i PS oprema Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas kutak i PS oprema   Vas kutak i PS oprema I_icon_minitimeUto Avg 23, 2011 5:50 am

Ali između deathaddera i mx518 biram mx518 (već sam ga izabrao Very Happy)... Iz razloga: d.a. je vrhunski miš, ali mu je vrhunska i cena ima mnogo nepotrebnih DPI i sa strane ima neku sjajnu plastiku i onda kad se malo oznoji ruka krene da klizi miš iz ruke... A mx518 je miš kome je cena upola manja, ima manje DPI opcija ali je mnogo precizan (ipak je to logitec), ima savršen dizajn za ruku + muje taj deo sa strane od gumirane plastike... Po meni mx518 sabija sve ove nove miševe iako je napravljen pre 100 godina... Smile

P.S. Što se tiče x7, dobar je za te pare ali kolko para tolko muzike... Evo ga moj kako je izgledao Very Happy https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/210/img0864hj.jpg/
Nazad na vrh Ići dole
Ga[G]I

Ga[G]I


Broj poruka : 91
Datum upisa : 28.06.2011
Godina : 31
Lokacija : Donji Petrovci, Ruma, Srem, Vojvodina

Vas kutak i PS oprema Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas kutak i PS oprema   Vas kutak i PS oprema I_icon_minitimeUto Avg 23, 2011 9:05 pm

PerfectCoc@inE ::
Ali između deathaddera i mx518 biram mx518 (već sam ga izabrao Very Happy)... Iz razloga: d.a. je vrhunski miš, ali mu je vrhunska i cena ima mnogo nepotrebnih DPI i sa strane ima neku sjajnu plastiku i onda kad se malo oznoji ruka krene da klizi miš iz ruke... A mx518 je miš kome je cena upola manja, ima manje DPI opcija ali je mnogo precizan (ipak je to logitec), ima savršen dizajn za ruku + muje taj deo sa strane od gumirane plastike... Po meni mx518 sabija sve ove nove miševe iako je napravljen pre 100 godina... Smile

P.S. Što se tiče x7, dobar je za te pare ali kolko para tolko muzike... Evo ga moj kako je izgledao Very Happy https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/210/img0864hj.jpg/



hahah znam ovu sliku video sam vec Razz nego koju podlogu onda da uzmem ako je mx518 mis?

Razer pad ili SteelSeries QcK+ pad?!?!?!?!?
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE

PerfectCoc@inE


Broj poruka : 74
Datum upisa : 28.06.2011
Godina : 34

Vas kutak i PS oprema Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas kutak i PS oprema   Vas kutak i PS oprema I_icon_minitimeSre Avg 24, 2011 4:46 am

Koju god oćeš za mx518 nije bitno, dok za d.a.moras da uzimaš skupe podloge Wink

P.S. Uzmi kao ja steelseries onu veliku podlogu i nećeš zažaliti,,, Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vas kutak i PS oprema Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas kutak i PS oprema   Vas kutak i PS oprema I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vas kutak i PS oprema
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Piksla Public :: .:Counter Strike SEKTOR:. :: CS - Slike-
Skoči na: